תפריט סגור

פחחות לרכב

פחחות לרכב

אם אתה תוהה מה קורה בפחחות של מכונית, הגעת למקום הנכון. למד מה המכניקה עושה, כיצד לבחור בחנות לתיקוני עבודה של גוף רכב ועוד! מדריך זה יענה על כל השאלות שלך לגבי פחחות הרכב. חשוב לקבל את הטיפול הנכון לרכב שלך, כולל תיקון התנגשות. להלן מספר טיפים להחזרת המכונית שלך בכושר נהדר.

מהי עבודת הגוף של מכונית?

פחחות לרכב היא מבנה המתכת של הרכב. זה מורכב מהחלק הקדמי של המכונית, המכונה לעיתים הפגוש. החלק הקדמי עשוי מתכת סדינים, אך מכוניות מסוימות בעלות פחחות מאבדות את כל המראה העתידני. עבודת הגוף כוללת גם את מערכת המתלים, הגלגלים והמסגרת. מכונית יכולה להיות עשויה מחלקים רבים ושונים, וכל אחד מהם מוסיף לחוזק הכללי ולשלמות המבנית של הרכב.

גוף המכונית יכול להיות המבנה התומך העיקרי או שהוא יכול להיות אלמנט ספציפי. למכוניות מודרניות יש סלון, תא מטען וקטע מנוע. משאיות, לעומת זאת, משתמשות במסגרת נפרדת למארז שלהן. כל האלמנטים הללו עובדים יחד כדי ליצור את צורת הרכב ועיצובו של הרכב. הגוף עשוי אלפי חלקים שונים. הנה כמה מהם:

מה נעשה בפחחות לרכב?

אם יש לך תאונה והמכונית שלך זקוקה לתיקונים, יתכן שאתה תוהה "מהי פחחות המכונית?" תהליך תיקון השקעים על מכוניות כולל את כל השלבים עד Part Prep. איש הגוף יעריך את הנזק, יתקן כל מתכת ויחול את פני השטח כדי שיהיה חלק ומוכן לצבע. הוא עשוי להשתמש גם בזיגוג גימור כדי לתקן שריטות צבע קטנות. אין הגדרה אחת לשקע, ולכן חשוב לדעת מה ההבדל בין דינג.

פחחות לרכב יכולה להיות יקרה, אך העלות תלויה בסוג התיקון ובמיקום התאונה. נזק קל יכול לעלות בסביבות 50 $, בעוד תיקונים חמורים יותר יכולים לעלות עד 1,500 דולר. בדרך כלל ביטוח רכב מכסה תיקונים, אך עשוי להגביל את סוג עבודות הגוף המכוסות. חברות מסוימות מכסות נזק קוסמטי בלבד. עליך לבדוק את הכיסוי שלך בביטוח הרכב לפני שתתקן את המכונית שלך. עלות התיקונים היא הוצאה נוספת, אך היא תקל על הרשות את התיקונים.

פחחות אוטומטית יכולה להיות מסוכנת, אז וודא שיש לך ביטוח. בנוסף לכך שלא נוח בחנות גוף קטנה ורועשת, עובדי גוף רכב עשויים לחוות פציעות כמו חתכים או כוויות. וודא שאתה עוקב אחר נהלי הבטיחות כשאתה עובד בחנות Body. אם אי פעם שברת חלון, סביר להניח שתהיה לך חוויה דומה. חנויות גוף אוטומטיות ידועות לשמצה בגלל היותן רועשות מאוד, לכן עליך לשקול סוג אחר של ביטוח רכב אם יש לך כזה.

כיצד לבחור בחנות לתיקון פחחות לרכב?

אחד הצעדים הראשונים בבחירת חנות לתיקוני גוף לרכב הוא לקבל כמה הערכות. חשוב לבחור בחנות גוף המשתמשת בחלקי OEM או לאחר השוק, ולא בחלקים משומשים. אמנם חלקים משומשים יכולים להיות בסדר, אך הם עשויים שלא להציע את החיסכון שאתה מקווה להם. אתה יכול גם לחסוך הרבה כסף באמצעות חלקים לאחר השוק, שהם טובים באותה מידה כמו חלקים מקוריים. הקפד לשאול כמה מעילי צבע חנות תשתמש גם כן.

אם הנזק חמור, בקש מהחנות אומדן. הערכה חשובה, מכיוון שהיא מאפשרת לך להשוות מחירים לפני שתקבל החלטה סופית. חלק מהחנויות עשויות לגבות עבור האומדן, בהתבסס על הזמן והעבודה הנדרשת כדי להמציא את הצעת החוק הסופית. עם זאת, אם אתה בטוח בבחירתך הראשונית, יתכן שלא תזדקק לאומדן שני. עם זאת, אם אתה מודאג מטעינת יתר, קבל הערכה שנייה והשוואה בין המחירים.

חפש אישורים. בדוק אם החנות מוסמכת על ידי ארגוני רכב כלליים או יצרנים שונים. אישורים פירושו שהחנות לקחה הכשרה נוספת לתיקון מותג הרכב שלך. אישורים מסוימים אף דורשים לימודי המשך. בנוסף, אתה יכול לסמוך על המלצות מחברים ובני משפחה. אתה יכול גם לקחת עצות ממקורות אלה אם אינך בטוח באיזה חנות להשתמש. אם אתה מרגיש לא בנוח לגבי מצבה של המכונית שלך, אתה תמיד יכול לנסות חנות גוף אחרת.

לפרטים נוספים על פחחות לרכב, לחצו כאן: https://www.hameyashrim.co.il/%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%A4%D7%97%D7%97%D7%95%D7%AA/